Skip to content

1800 Summit AveUnion City, NJ 07087

Last Sale Date
Mar 11, 2024

Property Information

Block108
Lot1.04

Sq Footage---
Acreage5.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$12,075,000
10%
Improvement Value:$103,208,400
90%
Total Assessment$115,283,400

Sale
$0