Skip to content

East Of Viaduct(Unit B03)Union City, NJ 07087

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block192
Lot5
QualifierB03
CountyHudson
MunicipalityUnion City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description203

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$716,500
100%
Total Assessment$716,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$12,873+1031.4%
2024$1,138+4.1%
2023$1,093+1.2%
2022$1,081+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0