Property Sale
SaleMulti
$243,000
DeedBook 4834, Page 296
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,736 | -6.5% |
| 2024 | $15,760 | +4.1% |
| 2023 | $15,139 | +1.2% |
| 2022 | $14,967 | +2.8% |
3717 Kennedy Blvd
Commercial
3417-3419 Bergenline Ave
Commercial
707 30th St
Commercial
3136 Summit Ave
Commercial
201 40th St
Commercial