Skip to content

4500 Kennedy Blvd(Unit T02)Union City, NJ 07087

Built 2011

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block263
Lot16
QualifierT02

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$515,400
100%
Total Assessment$515,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,260+50.4%
2024$6,158+4.1%
2023$5,915+1.2%
2022$5,848+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 2011