Property Sale
Sale
$335,000
DeedBook 9343, Page 768
Year Built: 2014
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,806 | -15.4% |
| 2024 | $10,410 | +4.1% |
| 2023 | $9,999 | +0.0% |
| 2022 | $9,999 | — |
Year Built: 2014
315 7th St
Residential
315 7th St
Residential
315 7th St
Residential
315 7th St
Residential
910 Summit Ave
Residential