Skip to content

4601-09 Park AveUnion City, NJ 07087

Built 2004

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block275
Lot1
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$515,400
100%
Total Assessment$515,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,260+69.4%
2024$5,466+4.1%
2023$5,251+1.2%
2022$5,191+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 2004