Property Sale
Sale
$475,000
From:
To:
Sq Ft1,168DeedBook 9336, Page 605Recorded8/30/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1892
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,699 | -0.4% |
| 2024 | $7,733 | +4.3% |
| 2023 | $7,413 | +1.2% |
| 2022 | $7,326 | +2.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1892
1212 Central Ave
Residential
1218 Morris St
Residential
412 8th St
Residential
527 6th St
Residential
420 8th St
Residential