Skip to content

1801 New York AveUnion City, NJ 07087

Last Sale Date
Mar 26, 2024

Property Information

Block99
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityUnion City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1S-BRICK-GYM
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.45

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$2,730,000
34%
Improvement Value:$5,325,300
66%
Total Assessment$8,055,300

Sale
$0