Skip to content

Port Imperial Blvd(Block 168 Lot 5)West New York, NJ 07093

Public Property

Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Nov 10, 2004

Property Information

Block168
Lot5

Sq Footage---
Acreage4.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$10,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$10,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2006$460+2.7%
2005$447+2.3%
2004$438-1.4%
2003$444-0.0%
Property History

No events match the selected filters.