Property Sale
Sale
$525,000
To:
Sq Ft2,146DeedBook 2352, Page 492
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,798 | +0.8% |
| 2024 | $12,691 | +6.2% |
| 2023 | $11,949 | -0.4% |
| 2022 | $12,000 | +1.9% |
To:
Year Built: 1985
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.