Skip to content

Readington Var(Block 999 Lot 99.01)Whitehouse Station, NJ 08889

Last Sale Date
May 18, 2009

Property Information

Block999
Lot99.01
Qualifier---
CountyHunterdon
MunicipalityReadington Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description29208 FT OF 36
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$7,000,000
100%
Total Assessment$7,000,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$183,470+0.8%
2024$181,930+6.2%
2023$171,290-6.6%
2022$183,400+1.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0