Property Sale
SaleMulti
$227,900
DeedBook 4406, Page 143
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,890 | +6.4% |
| 2024 | $10,237 | +5.4% |
| 2023 | $9,716 | +1.4% |
| 2022 | $9,578 | +2.7% |
Year Built: 2002
9 Springmeadow Dr
Residential
7 Sunglow Dr
Residential
167 Woodland Ave
Residential
121 Honeysuckle Dr
Residential
1580 Thirteenth St
Residential