Property Sale
Sale
$0
DeedBook 2003, Page 449
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,148 | +6.4% |
| 2024 | $8,599 | +5.4% |
| 2023 | $8,162 | +1.4% |
| 2022 | $8,046 | +2.7% |
Year Built: 1964
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.