Property Sale
SaleMulti
$77,912
DeedBook 6128, Page 199
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,316 | +6.4% |
| 2024 | $3,117 | +5.4% |
| 2023 | $2,958 | +1.4% |
| 2022 | $2,916 | +2.7% |
Year Built: 2011
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.