Property Sale
Sale
$160,000
Sq Ft1,464DeedBook 6394, Page 1389Recorded1/23/2020
Year Built: 2012
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,772 | +6.4% |
| 2024 | $7,305 | +5.4% |
| 2023 | $6,934 | +20.2% |
| 2022 | $5,770 | +2.7% |
Year Built: 2012
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.