Property Sale
Sale
$137,000
DeedBook 4183, Page 229
Year Built: 1954
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,559 | +6.4% |
| 2024 | $7,106 | +5.4% |
| 2023 | $6,744 | +1.4% |
| 2022 | $6,648 | +2.7% |
Year Built: 1954
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.