Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,796 | +6.4% |
| 2024 | $6,388 | +5.4% |
| 2023 | $6,064 | +1.4% |
| 2022 | $5,977 | +2.7% |
Year Built: 1955
17 Dorset Dr
Residential
23 Lanning St
Residential
19 Theresa St
Residential
40 Main Blvd
Residential
1010 Terrace Blvd
Residential