Property Sale
Sale
$59,000
From:
To:
Sq Ft1,260DeedBook 6368, Page 1267Recorded5/28/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1973
Trenton, NJ 08628
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,368 | +6.4% |
| 2024 | $2,226 | +5.4% |
| 2023 | $2,112 | +1.4% |
| 2022 | $2,082 | +2.7% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1973
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.