Property Sale
Sale
$359,000
Sq Ft2,244DeedBook 6386, Page 224Recorded11/4/2019
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,713 | +6.4% |
| 2024 | $13,830 | +5.4% |
| 2023 | $13,127 | +1.4% |
| 2022 | $12,940 | +2.7% |
Year Built: 1985
10 Locke Ct
Residential
12 Rebecca Ct
Residential
291 W Upper Ferry Rd
Residential
554 Hinckle Ave
Residential
36 Willis Dr
Residential