Property Sale
Sale
$195,000
DeedBook 5200, Page 1
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,032 | +6.4% |
| 2024 | $6,610 | +5.4% |
| 2023 | $6,274 | +1.4% |
| 2022 | $6,185 | +2.7% |
Year Built: 1950
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.