Property Sale
Sale
$215,000
DeedBook 6165, Page 996
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,991 | +6.4% |
| 2024 | $8,451 | +5.4% |
| 2023 | $8,022 | +1.4% |
| 2022 | $7,907 | +2.7% |
Year Built: 1980
80 Misty Morn Ln
Residential
68 Bakun Way
Residential
101 Running Brook Rd E
Residential
551 Eggerts Crossing Rd
Residential
532 Eggerts Crossing Rd
Residential