Property Sale
Sale
$185,500
DeedBook 4525, Page 160
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,768 | +6.4% |
| 2024 | $7,302 | +5.4% |
| 2023 | $6,930 | +1.4% |
| 2022 | $6,832 | +2.7% |
Year Built: 1994
7 Essex Ln
Residential
18 Leicester Ln
Residential
8 Leicester Ln
Residential
7 Leicester Ln
Residential
11 Devonshire Ct
Residential