Skip to content

Pipeline(Block 99999 Lot 2)Trenton, NJ 08638

Last Sale Date
Jul 11, 2024

Property Information

Block99999
Lot2
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityEwing Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$122,400
100%
Total Assessment$122,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,814+6.4%
2024$4,525+5.4%
2023$4,295+1.4%
2022$4,234+2.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0