Property Sale
Sale
$290,000
Sq Ft2,304DeedBook 6511, Page 368Recorded1/4/2023
From:
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,647 | +6.7% |
| 2024 | $7,168 | +1.2% |
| 2023 | $7,081 | -6.3% |
| 2022 | $7,558 | +2.6% |
From:
To:
Year Built: 1980
293 Whitehead Road-Unit 5
Commercial
281 Whitehead Road - 11
Commercial
279 Whitehead Road - 12
Commercial
287 Whitehead Road-Unit 8
Commercial
273 Whitehead Road - 15
Commercial