Property Sale
Sale
$216,923
DeedBook 3095, Page 104
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,476 | +6.7% |
| 2024 | $12,631 | +1.2% |
| 2023 | $12,478 | +6.5% |
| 2022 | $11,713 | +2.3% |
Year Built: 1996
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.