Property Sale
Sale
$318,255
DeedBook 5424, Page 252
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,007 | +6.7% |
| 2024 | $7,504 | +1.2% |
| 2023 | $7,414 | +6.5% |
| 2022 | $6,959 | +2.3% |
Year Built: 2005
225 Sparrow Dr
Residential
207 Sparrow Dr
Residential
17 Dove Ct
Residential
111 Sparrow Dr
Residential
33 Falcon Ct
Residential