Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft1,749DeedBook 6286, Page 1981Recorded5/31/2017
From:
To:
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,983 | +6.7% |
| 2024 | $8,419 | +1.2% |
| 2023 | $8,317 | +6.5% |
| 2022 | $7,808 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 2011
211 Sparrow Dr
Residential
177 Sparrow Dr
Residential
242 Sparrow Dr
Residential
219 Sparrow Dr
Residential
1 Dove Ct
Residential