Property Sale
Sale
$405,000
From:
To:
DeedBook 6215, Page 226
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,982 | +6.7% |
| 2024 | $15,917 | +1.2% |
| 2023 | $15,724 | +6.5% |
| 2022 | $14,761 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1989
1800 State Hwy 33 - 101c
Commercial
1806 State Hwy 33 - 104
Commercial
1800 State Hwy 33 - 101b
Commercial
4 Aaa Dr - Unit 102
Commercial
1804 State Hwy 33 - 103
Commercial