Property Sale
SaleMulti
$405,000
DeedBook 6559, Page 928Recorded6/17/2024
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,185 | +6.7% |
| 2024 | $5,797 | +1.2% |
| 2023 | $5,727 | +6.5% |
| 2022 | $5,376 | +2.3% |
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1994
2273 State Hwy 33 - 202
Commercial
2273 State Hwy 33 - 201
Commercial
2273 State Hwy 33 - 201
Commercial
2273 State Hwy 33 - 206
Commercial
2273 State Hwy 33 - 206
Commercial