Property Sale
SaleMulti
$525,000
DeedBook 6401, Page 1256Recorded4/9/2020
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,305 | +6.7% |
| 2024 | $10,596 | +1.2% |
| 2023 | $10,468 | +6.5% |
| 2022 | $9,826 | +2.3% |
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 2001
2279 State Hwy 33 - 511
Commercial
2277 State Hwy 33 - 415
Commercial
2277 State Hwy 33 - 409
Commercial
2277 State Hwy 33 - 408
Commercial
2279 State Hwy 33 - 514
Commercial