Skip to content

626 S Olden AveTrenton, NJ 08629

Built 1951

Last Sale Date
Jan 24, 2025

Property Information

Block2017
Lot15
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page127

Building Details

Building Class10
Description1S B
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.28

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$570,500
4%
Improvement Value:$12,142,000
96%
Total Assessment$12,712,500

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1951