Property Sale
Sale
$142,000
Sq Ft782DeedBook 6392, Page 657Recorded1/2/2020
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,134 | +6.7% |
| 2024 | $3,874 | +1.2% |
| 2023 | $3,828 | +3.4% |
| 2022 | $3,702 | +3.2% |
Year Built: 1900
349 Tindall Ave
Residential
619 E Franklin St
Residential
331 Newkirk Ave
Residential
131 Tindall Ave
Residential
143 Newkirk Ave
Residential