Property Sale
Sale
$275,706
From:
To:
DeedBook 6215, Page 573Recorded4/6/2015
From:
To:
Year Built: 2015
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,462 | +6.7% |
| 2024 | $8,869 | +1.2% |
| 2023 | $8,761 | -3.3% |
| 2022 | $9,057 | +2.7% |
From:
To:
Year Built: 2015
From:
To:
85 Sundance Drive
Residential
29 Sundance Drive
Residential
58 Sundance Drive
Residential
19 Ventana Court
Residential
88 Sundance Drive
Residential