Property Sale
Sale
$138,500
From:
To:
Sq Ft1,100DeedBook 6353, Page 218Recorded12/26/2018
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,962 | +6.7% |
| 2024 | $4,651 | +1.2% |
| 2023 | $4,594 | +6.5% |
| 2022 | $4,313 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1985
12 Holly Ct
Residential
8 Holly Ct
Residential
16 Hemlock Ct
Residential
31 Hemlock Ct
Residential
57 Holly Ct
Residential