Property Built
Built
Year Built: 1989
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,399 | +7.0% |
| 2024 | $5,045 | +1.3% |
| 2023 | $4,981 | +6.9% |
| 2022 | $4,660 | +2.4% |
Year Built: 1989
22 Lehavre Ct
Residential
85 Lehavre Ct
Residential
27 Versailles Ct
Residential
45 Lehavre Ct
Residential
73 Versailles Ct
Residential