Property Sale
Sale
$225,000
Sq Ft1,250DeedBook 6457, Page 108Recorded9/17/2021
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,772 | +6.7% |
| 2024 | $5,410 | +1.2% |
| 2023 | $5,345 | +6.5% |
| 2022 | $5,017 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1989
43 Chambord Ct
Residential
112 Versailles Ct
Residential
97 Versailles Ct
Residential
2 Versailles Ct
Residential
71 Cheverny Ct
Residential