Skip to content

Wh-Ham Sq RdTrenton, NJ 08619

Last Sale Date
Jan 23, 2025

Property Information

Block2168
Lot2
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page185

Building Details

Building Class10
DescriptionCOMMON AREA
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage14.4

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1994$1,048+0.0%
1993$1,048+0.0%
1992$1,048+8.8%
1991$963+15.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0