Property Sale
Sale
$195,000
Sq Ft1,217DeedBook 6399, Page 1048Recorded3/10/2020
Year Built: 1986
Trenton, NJ 08690
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,252 | +6.7% |
| 2024 | $5,860 | +1.2% |
| 2023 | $5,789 | +6.5% |
| 2022 | $5,434 | +2.3% |
Year Built: 1986
6 Fern Ct
Residential
5 Raintree Dr
Residential
8 Laurel Ct
Residential
45 Willow Bend Dr
Residential
6 Laurel Ct
Residential