Property Sale
Sale
$71,000
DeedBook 3214, Page 97
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,574 | +7.7% |
| 2024 | $3,318 | +1.4% |
| 2023 | $3,272 | +7.6% |
| 2022 | $3,041 | +2.7% |
Year Built: 1986
83 Pinewood Dr
Residential
21 Tilia Ct
Residential
77 Pinewood Dr
Residential
21 Gena Ct
Residential
75 Pinewood Dr
Residential