Property Built
Built
Year Built: 1986
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,557 | +7.1% |
| 2024 | $4,255 | +1.3% |
| 2023 | $4,201 | +6.9% |
| 2022 | $3,928 | +2.4% |
Year Built: 1986
122 Pinewood Dr
Residential
87 Pinewood Dr
Residential
48 Pinewood Dr
Residential
59 Tilia Ct
Residential
5 Tilia Ct
Residential