Property Sale
Sale
$126,000
From:
To:
Sq Ft752DeedBook 6335, Page 610Recorded7/26/2018
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,824 | +7.2% |
| 2024 | $3,568 | +1.3% |
| 2023 | $3,522 | +7.0% |
| 2022 | $3,291 | +2.4% |
From:
To:
Year Built: 1986
44 Pinewood Dr
Residential
126 Pinewood Dr
Residential
39 Tilia Ct
Residential
47 Tilia Ct
Residential
23 Bozarth Ct
Residential