Property Built
Built
Year Built: 1936
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,725 | +6.7% |
| 2024 | $3,491 | +1.2% |
| 2023 | $3,449 | -10.9% |
| 2022 | $3,872 | +3.0% |
Year Built: 1936
1718 Chambers St
Residential
232 Samdin Blvd
Residential
20 Wilfred Ave
Residential
224 Grand Ave
Residential
199 Berg Ave
Residential