Skip to content

Rennie Street

Trenton, NJ 08610

Last Sale Date
May 18, 2018

Property Information

Block2302
Lot1
QualifierT01
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page244

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$620,400
100%
Total Assessment$620,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$21,863+6.7%
2024$20,492+1.2%
2023$20,244-10.9%
2022$22,725+3.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0