Skip to content

Clover Ave(Block 2329 Lot 2)Trenton, NJ 08610

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 6, 2006

Property Information

Block2329
Lot2
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page196

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.12

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$30,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$30,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2008$778+4.1%
2007$747+7.3%
2006$696+9.3%
2005$637+3.9%
Property History

No events match the selected filters.