Property Sale
Sale
$60,000
Sq Ft1,427DeedBook 6424, Page 1017Recorded12/11/2020
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,342 | +6.7% |
| 2024 | $5,007 | +1.2% |
| 2023 | $4,947 | -10.9% |
| 2022 | $5,553 | +3.0% |
Year Built: 1940
521 Wilfred Ave
Residential
518 Lafayette Ave
Residential
142 Parkinson Ave
Residential
115 Emanuel St
Residential
436 Hutchinson St
Residential