Property Built
Built
Year Built: 1942
Year Built: 1942
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,277 | +6.7% |
| 2024 | $2,134 | +1.2% |
| 2023 | $2,108 | -10.9% |
| 2022 | $2,366 | +3.0% |
Year Built: 1942
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.