Property Sale
Sale
$410,000
From:
To:
Sq Ft2,622DeedBook 6173, Page 743Recorded7/5/2013
From:
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,426 | +6.7% |
| 2024 | $11,646 | +1.2% |
| 2023 | $11,505 | +4.1% |
| 2022 | $11,047 | +2.2% |
From:
To:
Year Built: 1996
105 Cairns Way
Residential
35 Andover Way
Residential
103 Cairns Way
Residential
91 Joni Avenue
Residential
20 Lakeview Dr
Residential