Property Sale
SaleMulti
$49,000
DeedBook 2130, Page 1
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,198 | +6.7% |
| 2024 | $9,559 | +1.2% |
| 2023 | $9,443 | +4.1% |
| 2022 | $9,067 | +2.2% |
Year Built: 1945
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.