Property Sale
SaleMulti
$113,000
DeedBook 3325, Page 6
Year Built: 1916
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,503 | +6.7% |
| 2024 | $7,032 | +1.2% |
| 2023 | $6,947 | +4.1% |
| 2022 | $6,670 | +2.2% |
Year Built: 1916
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.