Property Sale
Sale
$124,581
DeedBook 4231, Page 33
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,216 | +7.0% |
| 2024 | $4,873 | +1.3% |
| 2023 | $4,811 | +4.4% |
| 2022 | $4,609 | +2.3% |
Year Built: 2001
711 Mowat Circle
Residential
91 Burholme Dr
Residential
93 Burholme Dr
Residential
99 Kingston Blvd
Residential
187 Burholme Dr
Residential